خبر فوری

دیدار و نشست صمیمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان ارومیه با اعضای هیئت مدیره ، مربیان و کارکنان مهد قرآن میاندوآب

نشست صمیمی حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی با اعضای هیئت مدیره ، مربیان و کارکنان و اعضا مهد قرآن با حضور فرماندار شهر جناب آقای مهندس قهرمانی در حسینیه این موسسه برگزار شد.
این نشست با قرائت قاری محترم قرآن جناب آقای علی حسینی آغاز شد. بعد از قرائت قرآن، جناب آقای عباس نژاد مدیر موسسه مهد قرآن ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی از حضور و تشریف فرمایی حضرت حجت الاسلام و المسلمین قریشی تشکر کردند.

در ادامه این دیدار حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده امام جمعه محترم شهرستان میاندوآب و رئیس هیئت مدیره مهد قرآن ضمن گرامی داشت یاد فقیه انقلابی، مرحوم آیت الله شاهرودی (رحمه الله)، گزارشی اجمالی از فعالیت های انجام شده در شعبه مرکزی مهد قرآن میاندوآب و شعب و مدارس قرآنی این موسسه ارائه دادند.

سخنران اصلی این نشست حضرت حجت الاسلام و المسلمین دکتر قریشی نیز ضمن عرض تسلیت به مناسبت رحلت فقیه عالیقدر و عالم وارسته‌ی انقلابی حضرت آیت الله حاج سید محمود شاهرودی (رضوان الله تعالی علیه)، از عوامل و کارکنان مهد قرآن شهرستان میاندوآب تشکر کردند و با بیان اینکه هدف بعثت و وجود خود پیامبر اعظم(ص) و قرآن نور الهی است فلذا مجموعه مهد قرآن و عترت و عزیزان تلاشگر در آن و شعب و مدارس قرآنی را به چراغ و سراجی که نور الهی را منتشر می‌کنند تشبیه کردند.

ایشان اعضاء مهد قرآن را به شناخت ارزش و تقدس فعالیت‌های قرآنی توصیه فرمودند و هرگونه فعالیت فعالان این عرصه، اعم از خیرین مالی و مدیریت و عوامل و مربیان را ادامه کار پیامبران و انبیای الهی دانستند و به پاکی نیت و اخلاص فعالان این عرصه تاکید کردند.

نماینده ولی فقیه در بخش دوم از سخنرانی خود بر لزوم قرائت قرآن بصورت روزانه و دائمی تاکید کردند و با یادآوری اهمیت تدبر و تفکر در معانی آیات، عمل به فرمایشات کلام الهی را مایه سعادت در هر دو دنیا دانستند.

سپس حضرت حجت الاسلام و المسلمین قریشی به همراه اعضای هیئت مدیره مهد قرآن میاندوآب از مدرسه قرآنی ثقلین، یکی از شعب قرآنی این موسسه بازدید و از گزارشی اجمالی از فعالیت‌های این مدرسه اطلاع حاصل کردند.

همچنین ببینید

برگزاری دوره سبک زندگی موءمنانه جامعه

دوره « سبک زندگی موءمنانه جامعه » با حضور استاد ارجمند حضرت حجت الاسلام و المسلمین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.